Wielkie otwarcie galerii Twierdza!

Stało się! W sobotę, 14 maja, doszło do szumnego otwarcia nowoczesnego centrum handlowego w Zamościu. Galeria Twierdza została udostępniona klientom od godziny 9 rano. Do zrobienia pierwszych zakupów w Twierdzy, mieszkańców zachęcano atrakcyjnymi promocjami i konkursami. Właściciel inwestycji, spółka Rank Progress, zadbał także o atrakcyjną część artystyczną imprezy, skierowaną głównie dla najmłodszych. Serię gier i zabaw ubarwiały występy wychowanków Miejskiego Domu Kultury, zespołów artystycznych i muzyków – w tym grup Jeden Osiem L i Groovebusterz. Całość zakończono doskonale przygotowanym pokazem sztucznych ogni.

Uroczyste otwarcie przyniosło zamierzony skutek.

– W ciągu dwóch dni nasze centrum odwiedziło ponad 55 tys. osób. Z zestawień wynika, że każdy, kto przyszedł do Galerii Twierdza spędził w niej na zakupach co najmniej 3 -4 godziny. Te wyniki bardzo dobrze rokują na przyszłość – powiedział po imprezie Grzegorz Jasiński, dyrektor nowo otwartego centrum.

W części sklepów odnotowano rekordowe sprzedaże. Przedstawiciele sieci restauracji 3naj poinformowali, że w ciągu dwóch dni sprzedali prawie tonę jedzenia. Właściciele galerii poinformowali, że to nie koniec atrakcyjnej oferty. Działania promocyjne mające na celu przyciągnąć uwagę klientów do galerii będą kontynuowane jeszcze przez co najmniej kilka tygodni.