Zakończenie komercjalizacji Galerii Twierdza

Do otwarcia galerii Twierdza pozostały już tylko dwa miesiące. Do tej pory poznaliśmy już najemców wszystkich lokali, jakie znajdą się na terenie nowo powstającego centrum handlowego.

Wielkopowierzchniowy supermarket spożywczy, mający powierzchnie handlową powyżej 1600 metrów kwadratowych, został wynajęty sieci Intermarche. To sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych zlokalizowanych głównie w małych i średnich miastach, dysponująca prawie 150 obiektami w całej Polsce.

Dużą powierzchnię wynajęto sieci Media Markt, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku sklepów detalicznych zajmujących się sprzedażą sprzętu RTV i AGD, w tym także komputerów i oprogramowania. Do sieci należy już ponad 40 tego typu salonów w całej Polsce.

Wielbicieli stylowej odzieży zadowoli fakt, że wraz z Galerią Twierdza do Zamościa trafi szereg znanych w całej Polsce sieci sklepów odzieżowych. Swoje lokale na wielkie otwarcie przygotowują już H&M, C&A, Reserved, House czy Cropptown. W galerii będzie można zakupić strój na każdą okazję – od gustownej odzieży wyjściowej po odzież młodzieżową i sportową.

Innymi atrakcyjnymi sieciami, które podpisały umowę z galerią są księgarnia Empik oraz drogeria Rossmann.

Wyżej wymienione to tylko wierzchołek góry lodowej. Galeria Twierdza ma ponad 31 000 metrów kwadratowych powierzchni i miejsce na lokale dla ponad 80 marek. Uroczyste otwarcie przygotowano na sobotę, 14 maja.